Рейтинг кращих та недорогих моделей скутерів


Вибираючи скутер, людина звертає увагу на різні її характеристики: хтось вибирає на вигляд, хтось звертає увагу на потужність, а комусь важливо мати господарського друга поряд з великим багажником.

На основі переваг моделі скутера можна розділити на міські, дачні та для недосвідчених водіїв. Разом с мотосалоном https://moto-moto.lviv.ua/ ми підготували рейтинг найпопулярніших скутерів у недорогому сегменті потужністю до 50 кубічних см.

Найкращий скутер для пересування містом

Хонда Dio AF68

Рейтинг 9/10. Вартість скутера складає 120 000 рублів. Країна-виробник – Японія. Це найкращий транспортний засіб у своєму сегменті. Випускається з 1988 року. Він відрізняється міцністю, тривалим терміном експлуатації та компактними розмірами.

Позитивні якості: економічність, тиха робота потужного двигуна, простий у використанні, надміцність рами.

Недоліки: одномісне, тьмяне світло фар, відносно висока ціна в сегменті недорогих моделей.

Кращий скутер для пересування по селі та дачі

Сім Орбіт 50

Рейтинг 8,8/10. Вартість скутера складає 80 000 рублів. Країна-виробник – Тайвань. Компанія вже понад 50 років постачає на ринок міцні та відносно дешеві мотоцикли-скутери. Дана модель відмінно підходить для експлуатації його на дачі або в селі завдяки економічністі витрат палива і просторому багажному відділенню. До всього він має досить актуальний яскравий дизайн та якісні пластикові деталі.

Позитивні якості: економічна витрата бензину, цікава зовнішня оболонка, об'ємне багажне відділення, якісне оздоблення пластиком.

Недоліки: тьмяно світять фари, немає сигналу, навіть аварійного.

Найкращий скутер для недосвідченого водія

Racer Метеор RC50QT-3

Рейтинг 8,4/10. Вартість 47 000 рублів. Країна-виробник – Росія. Фірма більше відома як постачальник на ринок мотоциклів, що спеціалізується і на виробництві скутерів. Це великий зручний апарат, який чудово підійде новачкам у їзді автотранспортом. Це оптимальне співвідношення ціни та якості.

Позитивні якості: просте управління, економічність, зручна підвіска, прийнятна ціна.

Недоліки: дуже невеликі колеса, не зовсім якісний матеріал збирання.

Таким чином, розглянувши найпопулярніші та найвідоміші моделі скутерів, згідно з оцінками користувачів, з'явилися лідери у своєму ціновому сегменті та призначенні. Кожен вибирає на свій смак і перевагу, і додатковим вимогам вартості та якості.


Понравилось? 0  Расскажи друзьям:
2022-09-19
0
29

Похожие публикации


Наверх