Доставка вантажів по Україні та Європі автотранспортом йде повним ходом


В силу відомих причин безліч логістичних ланцюжків зруйнувалися, але доставка вантажів по Україні автотранспортом зберегла точність, цілісність і своєчасність вантажів. Головною причиною стали відповідальні компанії, яких не так багато.

При доставці вантажів Україною важливу роль відіграє моніторинг та страховка

Головна перевага автомобіля – можливість без переплати взяти вантаж будь-якої ваги і об'єму від замовника і доставити його в точку призначення за мінімальні гроші.

Можливість перевозити товари, а не повітря, основа автомобільної логістики, але це не всі плюси:

  • Використання тентів, рефрижераторів, ізотермічних або суцільнометалевих кузовів оптимізують під характер та вимоги вантажоперевезення;
  • Рух вантажівки відстежується в режимі реального часу, що забезпечує безпеку, у тому числі цінних вантажів;
  • Маніпулятори, гідроборти та інше оснащення полегшують розвантаження у місці доставки;
  • Більшість перевезень самодостатні та добре організовані. Не потрібні додаткові зусилля з боку замовника, він оплачує надану послугу.

На жаль, компаній, що працюють за такими жорсткими стандартами, не так багато, але вони є і здатні суттєво розширити географію транспортування.

У серйозних компаній вантажоперевезення по Європі проблем не викликають

Здавалося б, на кордонах „пробки” і плутанина, ціна на паливо скаче як тиск у гіпертоніка, а страхові компанії вводять свої обмеження. Зовні виглядає як неможливість витримати терміни, вартість і ритмічність доставки, але для великих компаній це не стало проблемою.

Наявність партнерських угод, перевірена часом репутація, досвідчені водії, які „накатали” мільйони кілометрів та транспортні засоби у відмінному стані. Все це гарантія того, що ваш вантаж без затримок прибуде з Європи або буде доставлений туди.

Об'єктивні складнощі присутні, це відзначають усі логістичні компанії. Огляд займає більше часу, скоротилася кількість нічних стоянок, і контроль на автобанах дратує навіть власників особистого автотранспорту. Тим не менш, серйозні компанії продовжують забезпечувати вантажоперевезення Європою в рамках високих стандартів сервісу.

Якщо потрібна така послуга, не поспішайте до європейців, вітчизняні логісти допоможуть заощадити, причому якість не постраждає. Зверніть увагу на автопарк, шановний перевізник має ТЗ, які гарантовано не мають проблем у Європі, пристойний запас ходу і надійний захист вантажу.

Так що коли інші види транспорту мають складнощі, на допомогу прийдуть автомобілі, здатні доставити все, що потрібно, туди, куди потрібно. Потрібно лише правильно вибрати логістичну компанію.


Понравилось? 0  Расскажи друзьям:
2022-09-29
0
58

Похожие публикации


Наверх