Pariplay отримала ліцензію у місті Буенос-Айрес


Дочірня компанія NeoGames, Pariplay, продовжує надавати свої послуги у нових юрисдикціях. Оригінальний контент компанії та рішення для агрегації були ліцензовані у місті Буенос-Айрес, Аргентина, та будуть доступні для місцевих власників ігрових ліцензій.

Pariplay отримала ліцензію у місті Буенос-Айрес

Дозвіл видано урядом міста Буенос-Айрес, яке є незалежною юрисдикцією в Аргентині з метою регулювання iGaming. Для Pariplay це остання важлива подія в Латинській Америці, оскільки компанія прагне створити впізнавану присутність як у Північній, так і в Південній Америці. Раніше вона почала надавати Слотс Сіті бонуси, щоб закріпити на європейському ринку.

В автономному місті Буенос-Айрес мешкає три мільйони людей і проживає значна ігрова аудиторія. Це означає, що оператори першого рівня в цій юрисдикції, які мають відповідні ліцензії, тепер можуть грати в будь-які з 14 000 ігор, що надаються Pariplay через свою платформу Fusion та близько 80+ провайдерів. Інтеграція проста, а рішення Pariplay надає всі категорії, включаючи миттєві ігри, віртуальний спорт, покер, бінго та спортбук.

casino online

Pariplay також пропонує низку допоміжних функцій та рішень, які допомагають операторам просувати продукти та робити їх більш доступними, з такими опціями, як безкоштовні обертання, незалежні бонусні гаманці, функція обертання колеса, розіграш ракети, турніри та багато іншого.


Понравилось? 0  Расскажи друзьям:
2022-10-12
0
210

Похожие публикации


Наверх