Зеленая карта на автомобиль: особенности страхового продукта


Для всіх без винятку автовласників, які бажають подорожувати на своєму авто за кордон, сьогодні необхідно придбати такий вид страхового поліса, як зелена карта на місяць. Це міжнародний сертифікат єдиної форми, що застосовується на території країн, які є членами міжнародної системи автострахування. Без його наявності, на територію іншої країни автовласника просто не пропустять.

Особливості продукту

Так що ж таке «Зелена карта»? По суті - це поліс автоцивілки, який діє не на території вітчизняних пристроїв, а за кордоном. Франшиза по ньому не передбачена, і подорожуючи з ним за кордоном, слід розуміти, що він не покриває такі ризики, як:

  • нанесення шкоди здоров'ю страхувальника;

  • пошкодження вантажу в автомобілі винуватця ДТП;

  • шкода ТЗ, особистих речей та іншого майна страхувальника.

  • Полисы "Зеленая карта" снова подорожали - Финансовый клуб 

Поліси «Зелена карта » знову подорожчали — Фінансовий клуб

Крім того, цей поліс не покриває витрати на першу медичну допомогу. У цьому випадку, щоб отримати відшкодування за лікування за кордоном, необхідно буде придбати так звану, «туристичну» страховку. А можливі пошкодження авто зможе покрити лише договір КАСКО, але тільки в тому випадку, якщо в інших країнах передбачені умови його дії.

«Зелена карта» має свій унікальний код, завдяки чому його не можна підробити. Всі дані заносяться в єдину базу регулятора, і перед поїздкою за кордон, власник «зеленого» поліса може перевірити актуальність інформації про його ТЗ.

Ціна на цей продукт страхування врегульована, але при цьому прив'язана до курсу національної валюти до євро. Якщо курс змінюється, то вартість поліса різко злітає вгору. Тому про його придбання краще подумати заздалегідь. Крім того, ціна на цей продукт залежить від країни, яку планується відвідати, і типу транспортного засобу. Мінімальний термін страховки становить 15 днів, максимальний - один рік.
Понравилось? 0  Расскажи друзьям:
2021-06-15
0
208

Похожие публикации


Наверх